1. šolski dan

Dragi učenci!
Počitnice se iztekajo s svetlobno hitrostjo in prazne učilnice na OŠ Remšnik vas že nestrpno pričakujejo, da jih oživite s svojo otroško igrivostjo in vedoželjnostjo. Verjamem, da je marsikdo med vami, ki se potihoma že veseli začetka novega šolskega leta, ko bo spet v družbi svojih sošolcev in prijateljev ter postavljen pred nove izzive, ki jih prinaša novo šolsko leto.
Tudi učitelji in vsi delavci šole vas že nestrpno pričakujemo in se veselimo našega srečanja in vas z veseljem vabimo v šolo. Lepo in iskreno dobrodošlico pa namenjamo še posebno našim prvošolcem, ki bodo letošnjo jesen prvič sedli v šolske klopi. Verjemite, da je pred vami ena lepa, zanimiva in poučna pot izobraževanja.

Vidimo se v ponedeljek, 2. 9. 2019.

Učenci se ob 8.20 zberete v šolski avli, kjer bomo vstop v novo šolsko leto že tradicionalno obeležili s kratkim kulturnim programom. Nato boste odšli z razrednikom v svoj matični razred. Prvi dve šolski uri bosta razredni, nato sledi pouk po urniku.
Urniki za novo šolsko leto bodo objavljeni na šolski spletni strani pod zavihkom učenci – urniki.
Vsem učencem želim še eno razburljivo, nepozabno, čudovito in uspešno novo šolsko leto!

Vodja podružnice: Valerija Tertinek