Prvi šolski dan

Dragi učenci!

Počitniški dnevi se počasi iztekajo in šola že čaka, da jo ponovno napolni otroška razigranost in želja po znanju.

Prepričan sem, da ste tudi vi vsaj malo pogrešali šolsko dogajanje in se že veselite začetka novega šolskega leta.

Tako kot vsako leto si bomo tudi letos postavili visoke cilje in se trudili, da jih tudi realiziramo, seveda pa ne bomo pozabili na medsebojno razumevanje in prijetno počutje.

Dragi učenci, vsi delavci šole smo že pripravljeni na nove izzive v šolskem letu 2019/20 in vas lepo vabimo v šolo. Prav posebno vabilo in dobrodošlica je namenjena našim prvošolcem, ki bodo to jesen prvič sedli v šolske klopi in začeli nabirati nova znanja in izkušnje. Dragi prvošolci, pred vami je novo zelo poučno obdobje. Naj bo polno prijetnih dogodivščin in uporabnih znanj.

Vidimo se v ponedeljek, 2. septembra, ob 8.20 pred šolo.

Želimo vam uspešno in prijetno šolsko leto!

Lep pozdrav!

Ravnatelj: