BOŽIČNO-NOVOLETNA PRIREDITEV

Miklavž, Božiček in Dedek Mraz. Vsi ti dobri možje nosijo darila. Otroške želje so velike, nekatere tudi neuresničljive. Biti priden v decembru postane pravilo, drugače ti Dedek Mraz ne bo ničesar prinesel. Čas obdarovanja pušča globoke sledi.

Učenci in učitelji OŠ Radlje ob Dravi smo v četrtek, 13. 12. 2018, v Športni hiši že tradicionalno izvedli božično-novoletno prireditev. Na praznično okrašenem odru so se zvrstili pevci vseh treh šolskih pevskih zborov pod vodstvom ge. Simone Svanjak z božičnimi in novoletnimi pesmimi z vsega sveta. Mladi glasbeniki: Maroš, Enja, Alina in Katja so iz svojih instrumentov izvabili znane melodije. V plesu kluba Harmonija sta blesteli Špela in Katja. V šolski plesni skupini pa so se pomerili v zanimivem plesnem dvoboju. Program sta povezovala Zoja in Jakob. Za glasbo so poskrbeli Maroš, Špela, Katja in Alina. V govorjenem delu so sodelovali z voščili Ela, Lana in Lara, v monologu o peki peciva Nina, v prizorčku o najlepšem novoletnem darilu pa Andraž in Timi. G. ravnatelj nas je spomnil, da je čas za premislek o novoletnih željah.

Po uri prijetnega druženja smo si samo še zaželeli vesel božič in srečno novo leto 2019.

Cvetka Vidmar