Čajanka

Zadnji šolski dan tega leta je bil praznično obarvan. Razposajeno smo se pripravljali na popoldansko druženje – Čajanko. Pri podaljšanem bivanju smo pripravili še čokoladne kroglice in malo zaplesali, pa je bilo že skoraj vse nared. Ko je padel mrak, je dvorišče osvetljevala stojnica z izdelki, ki so jih otroci pridno izdelovali ves december. Učenci so z deklamacijami, petjem, plesom in igro pričarali pravo zimsko pravljico. Iz jedilnice je zadišalo po čaju s šolskega vrta in piškotih ter pecivu, ki so jih spekli učenci in gospa Rosvita. Otroci so starše razveselili z darili, ki so jih izdelali s pomočjo razredničark. Ob druženju smo si zaželeli vesele praznike in srečno novo leto ter se podali počitnicam naproti.