Dan odprtih vrat v 1.a

V četrtek, 29.3.2018, je bilo v učilnici 1.a razreda zelo živahno. Učenci in učenke so povabili na obisk svoje starše, ki so se vabilu odzvali v zelo velikem številu.

Učenci so se v skupinah pomerili v reševanju različnih ugank in ugotavljali, ali so trditve, ki sva jih pripravili učiteljici, pravilne ali ne. Pri delu so bili zelo uspešni, lepo so sodelovali in pokazali, da že veliko znajo. Med delom se je v učilnici kar nekajkrat slišal glasen smeh staršev in otrok. Nato so starši zamenjali svoje otroke in se še sami pomerili v znanju, nato pa so izžrebali svojo pesem in jo zapeli ob spremljavi harmonike. Otroci so pri tem zelo uživali.

Za konec so učenci zapeli svojim staršem in se jim zahvalili z darilom – košarico, ki so jo izdelali pri pouku.

Popoldansko druženje je hitro minilo. Bilo je zabavno in ganljivo.

Učenci in učenke 1.a z Lilijano in Anjo