Varstvo in prevozi

Varstvo vozačev, OPB

Učenci so vključeni v varstvo zjutraj in v podaljšano bivanje po pouku. Oddelka podaljšanega bivanja vodita učiteljica Lea Osrajnik in Mateja Pisnik. V okviru OPB poteka tudi kosilo. Kosilo poteka od 12. 00 do 13. 30- urnik kosila dobite pri učiteljici Lei Osrajnik in Mateji Pisnik ali pri razredničarki. Oddelek jutranjega varstva vodita vzgojiteljici Sonja Gerhold in Duška Langeršek.. Jutranje varstvo poteka od 7. 00 do 8. 15 (prej počakajo v vrtcu). Otrokom, ki so prijavljeni, je zagotovljen tudi zajtrk, ki je ob 7. 15. Podaljšano bivanje traja od 12.00 do 15.30. Do 16. 00 ure lahko otroci počakajo v vrtcu.

Hišni red: prihod v šolo

Učenci, ki ne obiskujejo jutranjega varstva ali v šolo ne prihajajo s kombijem ali imajo kakšno dejavnost, pridejo v šolo ob 8. 10. Če pridejo prej, počakajo v garderobi. Če imajo učenci zjutraj kakšno dejavnost, pridejo v šolo ob 7. 30. Za red poskrbi dežurna učiteljica.

Prevozi

Na naši šoli se v letošnjem šolskem letu vozi s šolskimi prevozi 11 učencev.

Na relaciji Sv. Anton- šola vozi prevoznik Topler Branko.

Na relaciji Sv. Anton- Polnarjev jarek- kmetija Božič- šola vozi prevoznik Nomago.