Gradiva NIJZ glede COVID-19

Spoštovani starši!
Dragi starši in vsi, ki skrbite za otroke, tudi za vas je situacija negotova, nekateri so soočate z mnogoterimi izzivi hkrati. Usklajevanje družinskih, šolskih in službenih obveznosti terja veliko časa in napora, še posebej v družinah z mlajšimi otroki. Nacionalni inštitut za javno zdravje nam je poslal nekaj uporabnih gradiv in povezav glede korona virusa. Vabimo vas, da si jih preberete.

Obenempa vam posredujemo še povezavo na novico in gradiva, ki so nastala v sklopu programa”Preventivna platforma”in v sodelovanjuz različnimi mednarodnimi organizacijami.

Več o gradivihza starše in učitelje je na spodnji povezavi:

Nasveti so nastali v sklopu programa »Preventivna platforma« (www.preventivna-platforma.si), sofinanciranega s strani Ministrstva za zdravje.

Lepo vas pozdravljamo in vam želimo zdrave ter lepe dni.
Šolska svetovalna služba