Jesenski športni dan na OŠ Remšnik

V ponedeljek, 13. 9. 2021, je na OŠ Remšnik potekal športni dan. Mlajši učenci so se podali proti lovski koči, učenci od 3. do 9. razreda pa smo se odpravili na jesenski pohod po prelepem Remšniku. Pot nas je vodila do Vasi. Po dobri uri hoje smo se ustavili pri kapelici, kjer smo se okrepčali z malico in posladkali z bonboni.

Nato smo nadaljevali pot skozi gozd, ki nam je bila povsem neznana. In ko smo nekateri že pomislili na to, da smo zašli, se je pred nami prikazala domačija Markač in nato smo nadaljevali pot nazaj do Remšnika. Med potjo nas je grelo prijetno sonce.

Ko smo se vrnili k šoli, so nekateri učenci odhiteli na kosilo, drugi smo se še malo igrali na igrišču in počakali na šolske kombije. Prijetno utrujeni smo se odpravili domov, saj smo preživeli čudovit šolski dan v prelepi naravi.

Vem, da bo ta dan vsem ostal v lepem spominu!

Zapisala sedmošolka Martina Altbauer, učenka izbirnega predmeta ŠNO