OBISK PETKA PRI PRVOŠOLCIH – OŠ Radlje ob Dravi ( oktober 2021 )

OBISK PETKA PRI PRVOŠOLCIH  – OŠ Radlje ob Dravi ( oktober 2021 )

Otroci so rekli, da je bil to najboljši dan, najlepše presenečenje. Težko so ga že čakali, mu pisali pisma, risali risbice in ga vabili na obisk. Tudi Petko jim je poslal kakšno pismo, kjer jih je pozdravil, pohvalil in tudi opomnil na stvari, ki bi jih lahko izboljšali.

Veselje ob obisku je bilo neverjetno. Obisk je bil zelo prijeten in zabaven. Otroci so se z njim pogovarjali, mu dali petko in se na koncu z njim tudi slikali. Petko jim je prinesel prav posebno presenečenje. Ker je opazil, da so zelo dobri pripovedovalci pravljic, jim je podaril bralne vrečke. Vsakemu porisano tako, kot mu je najbolj všeč.

Verjamemo, da jim bo obisk še dolgo ostal v spominu, da bodo upoštevali vse nasvete, ki jim jih je dal, ter z veseljem prinašali pravljice in jih pripovedovali.

Učiteljice 1. razreda