Pestro dogajanje na POŠ Remšnik pred novoletnimi počitnicami

Pred težko pričakovanimi novoletnimi počitnicami  je bilo na remšniški podružnici zelo pestro, saj nam je vsak dan postregel s kakšno zanimivo dogodivščino. V sredo nam je šolsko dopoldne popestril obisk dedka Mraza, ki smo ga z velikim veseljem pričakali v šolski avli in mu za dobrodošlico in v zahvalo za darila zapeli pesem. Naslednji dan so se učenci od 1. do 5. razreda odpeljali v mariborsko gledališče na ogled predstave Želodkova skrivnost, ki so si jo ogledali z velikim navdušenjem.  Zadnji predpraznični dan pa so nam popestrili učenci izbirnega predmeta gledališki klub, saj so v krajevni dvorani zaigrali dve humorni dramatizaciji, ki ji je sledil še ples.

Vsi nasmejani, razigrani in dobre volje smo tako odplesali v novoletne praznične dni z željo, da bodo božični prazniki za vse ljudi najlepši, novo leto pa naj bo posuto z zdravjem, osebno srečo, zadovoljstvom, uspehi in ljubeznijo.

Vesele božične praznike in srečno novo leto 2023 vam želimo učenci in učitelji OŠ Remšnik!