PREDSTAVITEV OBRTNIH POKLICEV

24.4.2019 smo na naši šoli v sodelovanju z Obrtno zbornico  organizirali predstavitev obrtnih poklicev. V predstavitvi so sodelovala naslednja podjetja: CNC Pušnik, Mizarstvo Jurač, Avtokleparstvo Krautberger, Frizerski salon Andreja, Kozmetični salon Sonja, Marenberg Cafe, Cvetličarna Zvonček in Marald-Marsel. Vsak učenec si je lahko ogledal dva poklica. Učencem so bile predstavitve zelo všeč in marsikateremu od njih bodo pomagale pri poklicni odločitvi.

Za sodelovanje se zahvaljujemo vsem obrtnikom, ki so bili pripravljeni predstaviti svoje podjetje in poklice in si želimo, da drugo leto te predstavitve ponovimo!

Šolska svetovalna služba:

Alenka Grubelnik