Prvi šolski dan

Dragi učenci, spoštovani starši!

Čas do izteka počitnic merimo skoraj že v urah. Kot je bilo obljubljeno, vam pošiljam še nekaj dodatnih informacij, da bo vstop v šolo potekal s čim manj zapleti.

V šolo morajo priti samo zdravi otroci oz. skladno s spodnjimi navodili.

1. V zadnjih 14 dneh ni bil v stiku z osebo, pri kateri je bila potrjena okužba s SARS-CoV-2.
  2. Otroku ni bila odrejena karantena.
  3. V zadnjih 14 dneh vam zdravnik oz. epidemiološka služba ni priporočila samoizolacije.
  4. Če se bodo pri vašem otroku pojavili zgoraj navedeni znaki/simptomi ali bo potrjena okužba s SARS-CoV-2 pri osebi, ki z otrokom biva v istem gospodinjstvu, mora otrok ostati doma.

Skladno z zadnjimi navodili vas prosimo, da učenci pridejo v šolo z zaščitno masko. Seveda so maske obvezne tudi na šolskih prevozih.

Urnik je že objavljen.

Spodaj je objavljena tabela, kjer lahko preverite, katera je matična učilnica posameznega razreda. Ker bo vstop v šolo organiziran skozi več vhodov, da pridete čim prej do svoje garderobe, vam posredujemo tudi ta podatek.

RAZRED UČILNICA VHOD
8. B 15 VHOD 2 – fantje, VHOD PRI TELOVADNICI – deklice
9. A 21 VHOD PRI TELOVADNICI
9. B 17 VHOD PRI TELOVADNICI

Na podružničnih šolah začnete s poukom v matični učilnici.

Spoštovani starši prvošolcev, za vas je prvi šolski dan organiziran tako, kot ste se dogovorili z razredničarkami. Potrudili se bomo, da skupaj z vami, kljub omejitvam, našim prvošolcem pričaramo dan, ki si ga bodo zapomnili.

Kosilo bo organizirano za vse prijavljene učence (razen za prvošolce – 1. šolski dan) .

Dragi učenci, spoštovani starši. Verjamemo, da vam vsi zapisani ukrepi ne bodo pokvarili začetka šolskega leta.

V šoli bomo naredili vse, da s polno energijo stopimo na pot novih izzivov in storimo vse, kar je v naši moči za preprečitev širjenja virusa.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami. Začnemo v torek, 1. septembra, ob 8.20; šolska vrata bodo odprta od 7.50 naprej.

Lep pozdrav iz šole!

Kolektiv OŠ Radlje ob Dravi