REMŠNIŠKI KOSTANJČEK

Na vetrovni petek, 21. 10. 2022, so se otroci šole in vrtca Remšnik zbrali  na kratkem druženju skupaj s starši ter učiteljicami in vzgojiteljicami. Pozdravu vodje šole, ge. Valerije Tertinek, je sledil kratek sprehod na bližnji vrh, kjer so se otroci prepustili otroški igri, se kotalili po travniku, tekali in brezskrbno zabavali, starši pa so ob pogledu na nasmejane obraze otrok sproščeno klepetali.

Nato smo odšli nazaj do šole lačni, žejni in rahlo utrujeni, kjer so nas že pričakali pečeni kostanji in domači jabolčni sok, ki ga je donirala prijazna družina Podrzavnik. Zaradi vetra, ki nam jo je zopet zagodel, je bilo naše druženje krajše, kot smo načrtovali, a kljub temu smo prav vsi odšli domov s prijetnimi vtisi in z željo po večkratnih tovrstnih srečanjih.

Zapisala: Melita Stražišnik