Organiziranost dela

Dragi učenci!

Zakorakali smo v novo šolsko leto. Verjamem, da smo dobro spočiti in pripravljeni na nove izzive, ki so pred nami. Kot vsako leto, bo tudi letos prisotna kakšna novost. Da bomo čim lažje sledili našemu skupnemu delu, smo pripravili publikacijo, v kateri boste našli veliko uporabnih informacij. Rezultati preteklega leta že tonejo v pozabo in že se oziramo proti novim nalogam, projektom, tekmovanjem … Kot vedno, si bomo tudi v šolskem letu 2017/18 postavili visoke cilje. Z vestnim delom in sodelovanjem bomo zagotovo uspešni. Tako kot pogosto izpostavim, sem prepričan, da bo naše sodelovanje temeljilo na pravih medsebojnih odnosih, saj v šoli preživimo veliko časa in je zelo pomembno, da se dobro razumemo. Samo z dobrim sodelovanjem in spoštljivim odnosom bomo lahko uresničili veliko pričakovanj. Vsi delavci šole, ki skrbimo za vašo uspešnost in dobro počutje, vam želimo veliko uspehov in zadovoljstva v novem šolskem letu.

mag. Damjan Osrajnik, ravnatelj OŠ Radlje ob Dravi

Publikacija  2017-18