Šolsko leto strnili z zaključno prireditvijo in valeto

Tudi to šolsko leto je bilo za marsikaterega učenca nepozabno in prepleteno z lepimi in tudi kdaj manj lepimi trenutki, a nedvomno neponovljivo in edinstveno. In kot je že tradicionalno, smo ga tudi letos strnili z zaključno prireditvijo, ki ji je nato sledila valeta, na kateri smo se poslovili še od ene izjemne generacije devetošolcev.

S plesom, pesmijo in recitacijami smo pomahali v pozdrav težko pričakovanim poletnim počitnicam, nato pa prisluhnili devetošolcem, ki so se poslovili od osnovne šole, učiteljev in sošolcev s pestrim kulturnim programom.

Dragi devetošolci!

Misel, da smo skupaj z vami prehodili en del poti, nas osrečuje in je čudovita.

Želimo vam, da bi prav vsak našel tisto pravo pot in na tej poti, na katero boste v jeseni stopili, predvsem zaupajte vase, raziskujte, bodite iskreni, sledite svojim sanjam in se veselite novih zmag.

SREČNO!