Športni dan v Ribnici na Pohorju

Danes smo imeli prav poseben športni dan. Z avtobusom in kombijem smo se odpeljali v Ribnico na Pohorju, kjer so nas učenci prve triade, skupaj z učitelji in ravnateljem, prijazno pričakali. Pozdravili so nas in nas razdelili v dve skupini. Prva skupina učencev, ki so jo sestavljali učenci 1. in 2. razreda obeh šol, so se skupaj odpravili na pohod po prečudoviti naravi na vrh smučišča. Razgled z vrha na Ribnico in okoliške kraje je bil prečudovit. Da pa je bil pohod še boljši, nas je vso pot grelo toplo jesensko sonce. Med tem časom pa so se učenci 3. in 4. razreda preizkusili v plesu in plezanju na plezalni steni v telovadnici. Bilo je zelo zanimivo. Med menjavo aktivnosti smo se skupaj zbrali na igralih in si ob počitku ter pogovoru povrnili energijo s sladoledom, s katerim so nas pogostili. Kasneje smo aktivnosti zamenjali.

Preživeli smo krasen športni dan v družbi učencev naše bližnje šole. Veselimo se ponovnega srečanja.