Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost

Tako, pa so bili tudi letošnji prvošolci že sprejeti v šolsko skupnost.

Ta svečan dogodek se je dogodil na naši matični šoli v sredo, 23. 11. 2022. Učenci in učitelji so jim pripravili prekrasen sprejem.

Prvošolčki so se zaobljubili, da bodo prijazni in strpni do sošolcev, da si bodo med seboj pomagali, da bodo spoštovali učitelje in starše ter pravila šolskega reda, da se bodo marljivo učili in da bodo vzgled drugim. Soustvarjali bodo pozitivno vzdušje v šoli ter podali kakšen predlog, da bo vzdušje še boljše.
Odgovorili so na zastavljena vprašanja in odpeli pesmice. Za kratek čas so se pozabavali s Petkom.

Ko smo se vrnili nazaj na našo podružnično šolo, nas je v učilnici pričakalo tudi njegovo presenečenje – pisemce (ki ni bilo pisemce, ampak zelooo dolgo pismo), ki smo ga bili zelo veseli, ter bralni “cekrček” s knjigo za vsakega izmed nas.

Na prvošolce pa niso pozabili niti sošolci, drugošolci, ki so jim ob tej priložnosti povsem samostojno pripravili igrico samo zanje.

Dan je bil zares poseben.