Začetek novega šolskega leta

Prvega septembra je naša šola spet na stežaj odprla svoja vrata in medse sprejela 38 šolarjev. Še posebej pomemben je bil ta dan za naše prvošolce, ki smo jih lepo in toplo sprejeli medse in v naše šolske klopi.

Učiteljica Monika je vse prijazno pozdravila in nas povabila v šolo. Za prvošolce smo pripravili kratek kulturni program, ki se je pričel s himno. Suvereno in korajžno sta ga vodili Anika in Zoja; prestavili sta se tudi z recitacijo. Naši učenci so krasni in nadarjeni glasbeniki, kar so z veseljem pokazali. Tretješolec Gašper nas je razveselil s harmoniko, četrtošolka Anika pa je spretno zavihtela lok po violini. Četrtošolci so prireditev zaključili s Kekčevo pesmijo.

Prvošolci so spoznavali šolo, učiteljice in nove prijatelje. Verjamemo, da se bomo imeli skupaj lepo in jim želimo veliko pridobljenega znanja in novih veščin.

Prav poseben dan je bil tudi za ostale učence, saj so nekateri dobili nove sošolce, drugi pa učiteljice. Vsem želimo uspešno in prijetno šolsko leto!