Zadnji šolski dnevi so na OŠ Remšnik potekali nekoliko drugače

Pa je se je izteklo še eno šolsko leto in učenci so že nestrpno mahali v pozdrav težko pričakovanim poletnim počitnicam. Zadnji šolski dnevi so potekali nekoliko drugače kot običajno. V petek so se učenci preizkusili v tekmovanju družabnih iger in šaha. Pod budnim očesom učiteljic in g. Franja Urnauta je tekmovanje potekalo brez zapletov in na koncu smo dobili zmagovalce obeh tekmovanj. V ponedeljek, na zadnji šolski dan, smo prvo šolsko uro namenili proslavi ob dnevu državnosti, podelitvi spričeval in zasluženih priznanj ter pohval, po malici pa so sledile vodne igre na šolskem igrišču. Sonce  nas je prijetno grelo,  mi pa smo nadvse uživali, saj smo izdelovali slime oz. sluz, ustvarjali milne mehurčke, se vozili po vodni drči, piko na i pa je zaključku dopoldneva dodal še dvoboj z vodnimi baloni.

Po prijetnem druženju smo si privoščili še sladoled in odhiteli počitnicam nasproti.

Vsem želimo lepe, mirne, slane in s soncem obsijane počitnice!