Zaključna prireditev

V sredo, 22. 6. 2022, je potekala zaključna prireditev na šoli v Vuhredu. Ker je malo nagajalo vreme, se je prireditev odvijala v prostorih šole. Četrtošolci Zarja, Zala, Lina, Jakob, Matija, Brin in Lovro so skupaj z učiteljicami Melito Verhnjak, Aljo Krušič in Leo Osrajnik pripravili čudovito prireditev. Na začetku prireditve je tretješolka Anika zaigrala himno na violino in se tako spomnili na našo domovino Slovenijo, ki 25. junija praznuje rojstni dan. Četrtošolci so se predstavili s petjem, plesom in igranjem na Orffove instrumente. Program so popestrili opisi vsakega četrtošolca, ob katerih smo se vsi prisrčno nasmejali. Tudi učenci 1., 2. in 3. razreda so zapeli na prireditvi. Zelo veseli smo bili pozdrava našega ravnatelja mag. Damjana Osrajnika, njegove besede je prebrala četrtošolka Lina. Učiteljica Monika Ravnjak je vsakemu četrtošolcu podelila pohvalo ob uspešnem zaključku šolanja na POŠ Vuhred in jih z vzpodbudnimi besedami pospremila na novo šolsko pot, ki jo bodo učenci nadaljevali v Radljah. Vsi razredi pa so prejeli tudi pohvalo za prizadevno branje v šolskem letu 2021/ 22. Po programu so se odvijale zanimive delavnice, ki so jih pripravile učiteljica Sanja, Erika, Melita in Lea. Nato pa je sledila sladko sadna pogostitev v jedilnici.

Pred nami so počitnice in vsem želim, da jih preživimo srečno, zdravo, brezskrbno in veselo!