Zaključna prireditev POŠ Remšnik

Šolsko leto se počasi poslavlja, zato smo v zadnjem šolskem tednu pripravili zaključno prireditev za starše. Čeprav nam jo je na začetku poskušalo pokvariti slabo vreme s točo, se je razbesnelo neurje k sreči hitro umirilo. Otroci Vrtca Remšnik so se predstavili s petjem, sledilo je nekaj glasbenih točk učencev, obarvanih s petjem, plesom in igranjem na inštrumente. Nekaj besed nam je namenila tudi vodja podružnice, učiteljica Valerija Tertinek, in nam zaželela lepe počitnice. Učenke MPZ OŠ Remšnik so prvič nastopile z novimi majčkami in natisnjenim logotipom naše šole, ki ga je doniralo Frizerstvo in maskerstvo Hairstyling Lana (Suzana Grager s. p.), za kar  se najlepše zahvaljujemo. Prireditev sta z nekaj petja in igranja popestrila učiteljica glasbene umetnosti, Alja Krušič, in Rudi Breznik, ki na šoli poučuje diatonično harmoniko in kitaro. Po uradnem delu smo lahko poslušali mlade glasbenike ali pa se prepustili Teji in Tini iz Frizerstva Tea, ki sta poskrbeli za  izvirne manikure, frizure in z barvnim sprejem okrasili lase našim učencem in vrtčevskim otrokom. Pomagale so jima učiteljice, mame in starejše učenke. Učenci so se posladkali z bonboni, sladoledom in sokom. Vsem vključenim se iskreno zahvaljujemo, saj so otrokom pričarali prelepe trenutke enega zadnjih šolskih dni šolskega leta 2021/2022.

Kolektiv šole in vrtca Remšnik