Zaključna prireditev

Pa nam je uspelo … tudi to leto priti do konca šolskega leta!

V ponedeljek, 17. 6. 2019, je na naši šoli potekala zaključna prireditev SKUPAJ NAM JE LEPO.

Prireditev smo začeli v avli naše šole, kjer so nam zapeli učenci, ki so vso leto pridno vadili v pevskem zboru pod vodstvom gospe Sonje Pogač Kreuh. Prav tako so nas pod njenim vodstvom, z inštrumenti, v glasbene vode popeljali naši odlični glasbeniki.

Ta zaključek pa je bil prav poseben za naše četrtošolce, ki se letos poslavljajo in odhajajo v peti razred v Radlje. Ravno zato, so nam skupaj s svojo razredničarko, gospo Mojco Potočnik, pripravili zanimivo glasbeno pravljico z naslovom Mojca Pokrajculja danes.

Po uradnem delu so sledile delavnice in igre na zelenici pred šolo. Delali smo sluz, velike milne mehurčke, pihali moko, tekli po poligonu in se igrali z mokrimi gobami. Na koncu smo se odžejali z zeliščnim sokom z domačega šolskega vrta in ohladili s sladoledom. Uživali smo  v prekrasnem popoldnevu in tako zaključili šolsko leto 2018/19 … skupaj nam je bilo lepo!