Zaplesali v počitniške dni

Že skoraj dva meseca redno prihajamo v šolo in se pridno učimo, nekateri smo dobili tudi prve ocene. Na vrata že trkajo prve krajše zaslužene jesenske počitnice. Čeprav le za kratek čas bomo odložili šolske skrbi in se predali počitniškemu vzdušju in tudi letos je bil vstop v počitniške dni obarvan s halloween plesom, ki smo se ga udeležili učenci predmetne stopnje. Učenke Laura, Nina, Lucija in Ilona smo poskrbele za kulturni program, nato je sledil ples v šolski avli. Dan pred začetkom jesenskih počitnic pa smo razrezali tudi bučo velikanko, ki se je dober mesec bahala pred vhodom naše šole. Prav vsak učenec je odnesel domov tudi seme in naslednje leto bo zagotovo buča velikanka dobila na Remšniku še kakšno “sorodnico”.

Vsem želimo lepe in mirne jesenske počitnice!