Na predzadnji šolski dan smo vročino pregnali na najboljši možni način – z dnevom vodnih iger! Učenci so v šolo prispeli »polno oboroženi« z vodnimi pištolami, iz zvočnikov je odmevala dobra glasba, čisto pravo norijo pa smo ušpičili po zaslugi lokalnih gasilcev, ki so nam posodili prave gasilske brizgalke!
Šolsko igrišče se je spremenilo v pravi vodni park. Vsi skupaj smo se super ohladili, se nasmejali do solz in domov odšli z ogromnimi nasmehi na obrazih.
Sedaj pa na zaslužene počitnice!